Kam v okolí na výlet

Kovozoo

KOVOZOO obývají zvířata v životní velikosti vyrobená z kovového šrotu. Celkem je jich již na 300. Co kus, to originál....některá zvířata překvapí svou propracovaností a dokonalostí, jiná kreativitou a velkou mírou vtipu a recese.

Živá voda Modrá

Vodní svět a příroda na dosah. Skrze prosklený tunel vás obklopí scenérie vodního světa tak jak jej neznáte. Dále zde najdete naučnou zahradu, plnou rozmanitých bylin, keřů a stromů typických pro biotopy Bílých Karpat a Chřibských vrchů. V těsné blízkosti Živé vody se nachází Archeoskanzen, Centrum historie a tradic, Terárium.

Velehrad

Velehrad je jedno z nejvýznamnějších poutních míst v Česku. Každý rok se tu koná 5. července pouť na památku věrozvěstů Cyrila a Metoděje. Dominantou poutního místa je bazilika sv. Cyrila a Metoděje.

Aquapark UH

Se nachází cca 30 minut od naší chaty. Můžete zde využít venkovní, vnitřní bazény, tobogány, saunový svět a skatepark.

Velká Javořina

Vrcholová část Javorina je součástí národní přírodní rezervace Javorina, která zahrnuje pralesovitý porost na vápnitém flyši severního svahu a společenstvo horské louky na vrcholu a severním svahu Velké Javořiny. Vysílač Velká Javořina je vysoký asi 135 metrů.

Skipark Filipov

Se nachází v romantickém prostředí Bílých Karpat za obcí Javorník cca 5 km od naší chalupy. Areál je vhodný jak pro začátečníky tak pro pokročilé lyžaře.

Využijte kontaktní formulář a napište nám.

Vyplňte požadované informace o sobě a případně zprávu, kterou chcete poslat. Budeme Vás obratem kontaktovat.